Získajte zľavu 2% na nákup s registráciou.      

Vernostný program

PODMIENKY ČLENSTVA VO VERNOSTNOM PROGRAME

Ako to funguje?

Členom nášho vernostného zľavového programu sa stanete obyčajnou registráciou na našom webe. Po registrácii získávate automaticky 2% zľavu na nákup. S registráciou ďalej získavate množstvo výhod, ktoré Vám prinesú naozaj výhodné nákupy na celý sortiment ponúkaných rybárskych potrieb. 

Nový zákazník - 2% zľava z ceny nákupu

 Je automaticky pridelená keď sa zaregistrujete do nášho Eshopu

Silver zákazník 4% zľava z ceny nákupu

 Je vám automaticky pridelená keď suma všetkých vašich uhradených nákupov v e-shope spolu presiahne 500€

Gold zákazník -  6% zľava z ceny nákupu

Je vám automaticky pridelená keď suma všetkých vašich uhradených nákupov v e-shope spolu presiahne 1000€

Navyše si môžete uplatniť zľavy aj vernostnými bodmi.

Podmienky prijatia 

Členom Afishing Teamu sa môže stať osoba, ktorá súhlasí s podmienkami zaradenia do teamu a vyplní pravdivé povinné údaje pri registrácii na www.afishing.sk, súhlasí s obchodnými podmienkami a súhlasí so zasielaním informačných emailov o zľavách, novinkách a akciách Afishing Teamu.

Členom Afishing Teamu sa stáva zákazník na základe slobodnej vôle, ktorá je vyjadrená zaregistrovaním na internetovom obchode www.afishing.sk a potvrdením súhlasu s obchodnými podmienkami.

Pri objednávke prostredníctvom e-shopu členom Afishing Teamu automaticky stáva každý zákazník, ktorý splní podmienky pre prijatie. Pokiaľ si zákazník e-shopu nepraje z akéhokoľvek dôvodu byť zaradený do teamu, túto vôľu vyjadrí písomnou alebo elektronickou formou adresovanou na kontaktnú adresu uvedenú, alebo realizuje nákup na www.afishing.sk bez registrácie.

Vyradenie 

Člen môže svoje členstvo kedykoľvek zrušiť. Pre odvolanie súhlasu s členstvom je nutné písomnou alebo elektronickou formou požiadať o zrušenie členstva. Žiadosť adresujte na kontaktnú adresu uvedenú na hlavnej stránke webshopu v časti kontakty.

Spoločnosť Andra s.r.o. si vyhradzuje právo zrušenia členstva každému, kto poruší podmienky členstva.

Povinnosti člena vyplývajúce z členstva.

Člen teamu sa zaväzuje bezodkladne informovať o zmene povinných údajov, uvedených v registrácii uskutočnené prostredníctvom e-shopu www.afishing.sk. Zmenu údajov je možné realizovať, písomnou alebo elektronickou formou adresovanou na kontaktnú adresu uvedenú na hlavnej stránke webshopu v časti kontakty. Pri zmene údajov je potrebné uviesť Zákaznícke číslo a jeden z identifikačných údajov zákazníka (meno, priezvisko, fakturačnú adresu ...).

Povinnosti a práva spoločnosti Andra s.r.o. vyplývajúce z členstva.

Spoločnosť Andra s.r.o. si vyhradzuje právo na jednostrannú zmenu podmienok členstva bez predchádzajúceho upozornenia.

Pri nesplnení niektorého z predchádzajúcich bodov má spoločnosť Andra s.r.o. právo odmietnuť členské výhody člena.

 

Všeobecné podmienky a ochrana osobných údajov

Spoločnosť Andra s.r.o. spracováva osobné údaje v súlade so zákonom 101/2000 Z. z. o ochrane osobných údajov zaregistrovanej na meno člena a to za účelom ponuky obchodu alebo služieb vyplývajúcich z činnosti spoločnosti Andra s.r.o. Poskytnuté údaje budú slúžiť pre potreby spoločnosti Andra s.r.o. k analytickému, marketingovému, propagačnému účelu a pre skvalitnenie služieb. Členovia berú na vedomie, že svoj súhlas môžu kedykoľvek písomne alebo elektronicky odvolať a spoločnosť Andra s.r.o. tieto údaje zlikviduje.

Spoločnosť Andra s.r.o. si vyhradzuje možnosť v prípade neaktuálnych či nepresných údajov vyradiť člena z Afishing.sk, lebo je povinná na základe § 5 ods. 1 písm. c) zákona 101/2000 Zb. také dáta zlikvidovať.

Na čo je možné uplatniť vernostnú zľavu

Vernostné zľavy je možné uplatniť na všetky produkty na e-shope, ktoré na detaile produktu nemajú uvedenú vetu "Na tento produkt sa nevzťahuje vernostná zľava". Môžu to byť produkty konkrétnej značky, alebo produkty, ktoré sú už zľavnené. Vernostná zľava sa všeobecne nevzťahuje na tento sortiment:

Tovar označený červeným štítkom ako napr. Výpredaj, Zľava

Prajeme príjemný nákup.