Umelá nástraha Delphin TwistaX Eeltail UVs | 6cm

Novinka
1 bod do vernostného systému

Výrobca: Delphin Doprava a platba

1,59 €
Varianta neexistuje
ks

TwistaX Ealtail je nástraha na lov dravcov, inšpirovaná jednou z našich najzáhadnejších rýb - úhorom. Viac

Varianty produktu21

Názov produktu Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
Umelá nástraha Delphin TwistaX Eeltail UVs | 6cm AGRESOR Vypredané
Sledovať dostupnosť
Viac 1,59 €
Umelá nástraha Delphin TwistaX Eeltail UVs | 6cm BERRY Vypredané
Sledovať dostupnosť
Viac 1,59 €
Umelá nástraha Delphin TwistaX Eeltail UVs | 6cm BEST Vypredané
Sledovať dostupnosť
Viac 1,59 €
Umelá nástraha Delphin TwistaX Eeltail UVs | 6cm BLOODY MILION < 5 ks Skladom Viac 1,59 €
Umelá nástraha Delphin TwistaX Eeltail UVs | 6cm BOOTY Vypredané
Sledovať dostupnosť
Viac 1,59 €
Umelá nástraha Delphin TwistaX Eeltail UVs | 6cm CANDY < 5 ks Skladom Viac 1,59 €
Umelá nástraha Delphin TwistaX Eeltail UVs | 6cm DISCO Vypredané
Sledovať dostupnosť
Viac 1,59 €
Ďalej

Tvar tela, ktorý je extrémne štíhly a dlhý, spôsobuje, že sa ryba pohybuje jedinečným spôsobom. S cieľom napodobniť ho, sme nástrahu navrhli s extra dlhým twistrovým chvostom, ktorý vytvára jedinečné vlnenie a zároveň bezchybne pracuje aj pri veľmi pomalom ťahaní. Pohyb chvosta nástrahe dodáva neodolateľné vibrácie, ktoré vyprovokujú k záberu nejedného podvodného predátora. Oproti úzkemu chvostu je telo nástrahy dostatočne masívne pre bezproblémové nastraženie na jigový háčik, alebo na pripevnenie prívlačovej montáže. Telo nástrahy obsahuje vrúbky pre ešte väčšie vibrácie a pre jednoduchšie nastraženie na háčik, kde si pomocou vrúbkov možno primerať vzdialenosť, v ktorej bude háčik vychádzať z nástrahy. Výrez v prednej časti nástrahy umožňuje lepšie dosadnutie k jigovej hlavičke.

TwistaX Eeltail ponúka širokú škálu tých najúčinnejších farebných prevedení, ktoré boli vybraté na základe dlhodobých testov na vodných plochách po celej Európe. Navyše sú tieto farby UV aktívne a teda umožňujú intenzívnejší odraz slnečného žiarenia pod vodou, a tým pádom sa nástrahy stávajú neprehliadnuteľnými aj vo veľkých hĺbkach alebo za zhoršených svetelných podmienok. Nezabudli sme ani na pachovú stopu, ktorú gumené nástrahy zanechávajú vo vode. Nástrahy obsahujú soľ a rybiu arómu a sú tak neodolateľným cieľom predátorov.

Balenie DuoPACK
Nástrahy sú balené v unikátnom balení Delphin DuoPACK. To umožňuje samotné nástrahy predávať buď zavesené v blistroch ako celok, alebo ako kusovky z plnofarebného prezentéra!

Samotný blister DuoPACK obsahuje 5ks nástrah. Ucelené krabicové balenie DuoPACK tvorí 6ks takýchto blistrov jednej farby a dĺžky.