Ruksak Delphin PROXES Ruxsak L

Novinka Akcia -12%
31 bodov do vernostného systému

Cena
31,64 €

Štandardná cena
35,95 €

Ušetríte
12% (4,31 €)

Výrobca
Delphin

Kód produktu
101003687

< 5 ks Skladom - u vás doma pozajtra
ks

Delphin PROXES Ruxsak je univerzálny model ruksaku, špeciálne navrhnutý najmä pre potreby prívlačiarov a feedristov. Viac

Delphin PROXES Ruxsak je univerzálny model ruksaku, špeciálne navrhnutý najmä pre potreby prívlačiarov a feedristov. Svoje uplatnenie si však nájde aj naprieč inými rybolovnými technikami, ale nepochybne aj pri bežnom nosení či turistike.

Ruxsak, ale aj iné produkty zo série PROXES sú špecifické kvalitným prevedením, vysokou praktickosťou, 100% funkčnosťou a to všetko za veľmi príjemnú obstarávaciu cenu.

Ruksak je dômyselne spracovaný tak, aby poskytoval dostatok ukladacieho priestoru pre boxy s prívlačovými nástrahami, bižutériu, feedrové príslušenstvo, či akúkoľvek inú výbavu potrebnú k úspešnému lovu. Prístup do hlavného odkladacieho priestoru umožňuje zips umiestnený pod uhlom, pre zjednodušenie vkladania, či vykladania vecí. Ruksak okrem hlavného ukladacieho priestoru ponúka aj dve menšie zipsovateľné vrecká, nachádzajúce sa po bokoch. Nespornou výhodou v porovnaní s bežnými ruksakmi v podobnej cenovej kategórií je zipsovateľné vrecko v prednej časti, obsahujúce už v základe plastový box, využiteľný napríklad na nástrahy či feedrové krmítka. Vďaka transparentnému prevedeniu boxu, budete mať vždy dokonalý prehľad o tom, čo sa vo vnútri nachádza.

Samozrejmosťou sú polstrované, dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy, umožňujúce pohodlné nosenie aj počas dlhých vychádzok. Popruhy je navyše možné zopnúť k sebe pomocou integrovaného popruhu s plastovým klipom. Ruxsak je vybavený kvalitnými zipsami, ktoré sú opatrené plastovými ťahačikmi s logom značky Delphin.

Technické parametre:
Vonkajšie rozmery: 41x34x24cm
Rozmer hlavnej časti:41x26x19cm
Predné vrecko: 30x20x4cm
Bočné vrecká: 15,5x15,5x4cm