Získajte zľavu 2% na nákup s registráciou.      

49 bodov do vernostného systému

Cena
od 49,90 €

Štandardná cena
58,99 €

Ušetríte
15% (9,09 €)

Výrobca
Delphin

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Splátková kalkulačka - vypočítajte si splátky

Robustné, dvojkomorové puzdro od spoločnosti Delphin, navrhnuté špeciálne pre priaznivcov sumčiariny. Viac

Robustné, dvojkomorové puzdro od spoločnosti Delphin, navrhnuté špeciálne pre priaznivcov sumčiariny. Celé puzdro je silne polstrované s mäkkou, ale zato pevnou vnútornou výplňou o hrúbke 6 mm. Počas transportu tak nemusíte mať žiadne obavy o vaše prúty.  Špecifické je taktiež svojím vyhotovením, ktoré umožňuje odzipsovanie a odklopenie vrchnej časti, vďaka čomu budete mať do puzdra vždy výborný prístup. Vkladanie, resp. vyberanie prútov tak bude veľmi pohodlné a jednoduché za každých okolností. V spodnej časti puzdra sa  nachádzajú praktické uloženia na prúty, ktoré je po vložení ešte možné zafixovať suchými zipsami. Vďaka tomu budú prúty v puzdre vždy na svojom mieste a nehrozí ich svojvoľný pohyb a prípadne poškodenie. Pri návrhu sme mysleli aj na rôzne veľkosti navijakov a dĺžky rúčok na prútoch. Komory na uloženie navijakov poskytujú veľkorysý priestor, ktorý zaručuje že sa do puzdra vojde každá štandardne používaná sumčiarska zostava. 
Delphin HAZARD je vyrobené z veľmi odolnej, kvalitnej textílie, ktorá zabraňuje jeho predčasnému znehodnoteniu. V časti na uloženie navijakov je navyše odolný nepremokavý materiál, poskytujúci extra ochranu aj v prípade položenia tejto časti na mokrú prípadne špinavú zem. 
Puzdro disponuje na boku veľmi praktickým vreckom z nepremokavého materiálu, do ktorého je možné uschovať rôzne rybárske potreby menších rozmerov, prípadne doklady či mobil. Transport uľahčujú rukoväte a taktiež ramenný popruh s mäkčenou časťou. 

Technické parametre: 
Model: Delphin HAZARD 150 cm
Vonkajšia dĺžka puzdra: 152cm
Dĺžka bočného vrecka: 26cm
Pre prúty: 270cm / 2 diely

Model: Delphin HAZARD 165 cm
Vonkajšia dĺžka puzdra: 167cm
Dĺžka bočného vrecka: 26cm
Pre prúty: 300cm / 2 diely