KAMASAKI VIDLIČKA NA SUMCOV ČIERNA

AKCIA -22%
20 bodov do vernostného systému

Cena
20,90 €

Štandardná cena
26,90 €

Ušetríte
22% (6 €)

Výrobca
Kamasaki

Kód produktu
77050-076

Skladom < 5
ks

Kamasaki čierna vidlička zo sintrovaného kovu na sumcov - Firma Kamasaki ponúka svoje kvalitné produkty v priaznivom pomere cena- kvalita. Časť jej produktov tvorí aj vidlička neurčená na každodenné použitie, ktorá ponúka výborné riešenie sumčiarom, pre umiestnenie prútov v stojatej forme. Viac

Kamasaki čierna vidlička zo sintrovaného kovu na sumcov - Firma Kamasaki ponúka svoje kvalitné produkty v priaznivom pomere cena- kvalita. Časť jej produktov tvorí aj vidlička neurčená na každodenné použitie, ktorá ponúka výborné riešenie sumčiarom, pre umiestnenie prútov v stojatej forme.

Tento kovový držiak je výnimočne robustný a trvácny výrobok. Kamasaki čierna vidlička zo sintrovaného kovu na sumcov Firma Kamasaki ponúka svoje kvalitné produkty v priaznivom pomere cena- kvalita.

Časť jej produktov tvorí aj vidlička neurčená na každodenné použitie, ktorá ponúka výborné riešenie sumčiarom, pre umiestnenie prútov v stojatej forme. Tento kovový držiak je výnimočne robustný a trvácny výrobok. Vďaka vypracovaniu sa ľahko zapichne do zeme, po následnom zabodnutí do zeme veľmi stabilne drží prút, aj pri zatiahnutej brzde odolá vehementným záberom sumcov.

Popri silnom skelete aj jeden suchý zips zaručuje, aby sa v ňom umiestnený prút nedokázal posunúť dozadu počas záberov.

Technické parametre:

- Dĺžka: 76 cm
- Hmotnosť: 1,18 kg - Materiál: Maľovaná oceľ Výborný pomer cena-kvalita pre všetkých sumčiarov, pre umiestnenie prútov vo zvislej polohe.