Získajte zľavu 2% na nákup s registráciou.      

3 body do vernostného systému

Cena
3,60 €

Štandardná cena
4,50 €

Ušetríte
20% (0,90 €)

Výrobca
Haldorádó

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Tigrí orech je dlhodobo jedným z najchytľavejších krmív pre kapry a amury, či už sa používa ako návykové kŕmenie alebo ako návnada na háčik. Viac

Tigrí orech je dlhodobo jedným z najchytľavejších krmív pre kapry a amury, či už sa používa ako návykové kŕmenie alebo ako návnada na háčik. Tentoraz sme vytvorili niečo nové v druhej oblasti použitia s produktmi Hi-Vis Tiger. Haldorádó Hi-Vis Tiger Tento vnadiaci tigrí orech vyniká nielen mimoriadne intenzívnou chuťou a vôňou, ale aj High Visual, teda vysokým vizuálnym podnetom, či inak perfektnou viditeľnosťou na dne. S novou revolučnou technológiou bolo možné ochutiť a zafarbiť zrná tak, že aj po niekoľkých dňoch vyžarujú zvodnú lahodnú vôňu. Ak sa zrná rozlomia na polovicu, je vidieť, že sú zafarbené a ochutené v celom priereze (nie len na vonkajšom povrchu).

Veľmi chytľavá prírodná nástraha, ktorá sa dá použiť kdekoľvek, či už ide o lov kaprov alebo amurov. Hi-Vis Tiger je dostupný v štyroch rôznych farbách a príchutiach: Ananás + Banán je žltý, Veľký kapor je bordový, Mango je oranžový a Kiwi je zelený.

Balenie: 130g