Získajte zľavu 2% na nákup s registráciou.      

5 bodov do vernostného systému

Cena
5,15 €

Štandardná cena
6,49 €

Ušetríte
21% (1,34 €)

Výrobca
Delphin

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

LiquiX je fluorescenčný dip, ktorý vašu nástrahu posunie v atraktivite o niekoľko levelov vyššie. Vďaka svojej konzistencii sa výborne hodí na dipovanie rôznych nástrah ako boilies, pelety, či partikel. Svoje uplatnenie nájde pri feedri, ale aj kaprárine. Okrem nástrah pod háčikom je vhodný aj pre zatraktívnenie vnadiacich zmesí. D SNAX LiquiX nerozpúšťa PVA produkty a tak s ním môžete smelo dipovať aj naplnené PVA pančuchy, či obsah v PVA sáčkoch. Viac

LiquiX je fluorescenčný dip, ktorý vašu nástrahu posunie v atraktivite o niekoľko levelov vyššie. Vďaka svojej konzistencii sa výborne hodí na dipovanie rôznych nástrah ako boilies, pelety, či partikel. Svoje uplatnenie nájde pri feedri, ale aj kaprárine. Okrem nástrah pod háčikom je vhodný aj pre zatraktívnenie vnadiacich zmesí. D SNAX LiquiX nerozpúšťa PVA produkty a tak s ním môžete smelo dipovať aj naplnené PVA pančuchy, či obsah v PVA sáčkoch.

Po dopade do vody vytvára v okolí nástrahy či návnady silný vizuálny ale aj potravinový signál- takzvaný dymový efekt. To dokáže vyprovokovať k záberu aj opatrné či menej aktívne ryby. LiquiX sa stane vašou tajnou zbraňou aj v studenej vode, či na rybárskych pretekoch. Posuňte tak vďaka tomuto fluo dipu svoje nástrahy na novú úroveň a nachytajte viac úlovkov ako všetci ostatní.

LiquiX je vyrábaný v dvoch atraktívnych farbách (červená a zelená) a v rôznych príchutiach, ktoré nadväzujú na sériu nástrah D SNAX a BreaX.

Tip pre Vás: Za účelom zachovania atraktivity dipu dlhodobo nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a fľaštičky nenechávajte otvorené.

Príchuť:


Syr-pečeň
Prenikavá kombinácia aróm syru a pečene vydáva silný potravinový signál, ktorý dokážu ryby zaznamenať aj na veľké vzdialenosti.

Scopex - Vanilka
Jemná, krémovo-sladká vôňa, pozostávajúca z kombinácie legendárnych esencií scopex a vanilka. Príchuť vhodná na celoročné chytanie, ktorá vie byť svojou účinnosťou v mnohých situáciach priam neprekonateľná.

Kukurica-Ananás
Príchuť, ktorá nesklame za žiadnych okolností a ktorá by nemala chýbať v sortimente žiadneho rybára.

Čokoláda-Banán
Príťažlivá sladká vôňa banánu a čokolády v kombinácií s netradičnou žlto-hnedou farbou, ktorá je v mnohých situáciách neprekonateľná. Budete mať čo robiť aby ste neochutnali!

Krab-Krill
Pre vyznávačov čisto mäsových príchutí je tu Krab-Krill.

Mušľa-Korenie
Charakteristická mušľová aróma podčiarknutá korením. Spojenie osvedčených príchutí do netradičnej kombinácie, ktorá funguje na väčšine vôd a dokáže oklamať aj väčšie ryby.

Cesnak-Butyric
V momentoch kedy všetko ostatné zlyháva je tu práve Cesnak-Butyric. Pozor! Je to naozaj sila!

Mango-Broskyňa
Nádherná ovocná vôňa manga a broskyne vás očarí ihneď po otvorení.

Upozornenie: Fotografie sú ilustračné.