-10% NOVINKA
58 bodov do vernostného systému

Cena
58,46 €

Pôvodná cena
64,95 €

Ušetríte
10% (6,49 €)

Výrobca
Delphin

Kód produktu
101003416

Skladom < 5
ks

Luxusná, priestranná kolíska s nožnicovým systémom otvárania/zatvárania konštrukcie, ktorá poskytne dokonalú ochranu vašim úlovkom počas pobytu na brehu. Zvolený typ konštrukcie robí túto kolísku veľmi pevnou a zároveň ľahko skladnou. Konštrukcia je vyhotovená z trubiek o priemere 20mm, čo zaručuje jej stabilitu a odolnosť voči vonkajším vplyvom.  Viac

Luxusná, priestranná kolíska s nožnicovým systémom otvárania/zatvárania konštrukcie, ktorá poskytne dokonalú ochranu vašim úlovkom počas pobytu na brehu. Zvolený typ konštrukcie robí túto kolísku veľmi pevnou a zároveň ľahko skladnou. Konštrukcia je vyhotovená z trubiek o priemere 20mm, čo zaručuje jej stabilitu a odolnosť voči vonkajším vplyvom. 

Samotné lôžko je vyrobené z pogumovaného materiálu, ktorý nenasáva vodu ani pachy. Okrem toho je takýto materiál veľmi rýchlo schnúci a ľahko umývateľný. V spodnej časti kolísky je po celej dĺžke jemná pogumovaná sieťka, ktorá je navyše poistená popruhmi proti pretrhnutiu. 

Vo vrchnej časti kolísky sa nachádza pogumované látkové prekrytie so sieťovinovým priezorom. Toto prekrytie je fixovateľné pomocou suchého zipsu. Vďaka tomu vám úlovok nemôže z kolísky vyskočiť pri príprave napríklad na váženie či fotenie. Prekrytie je navyše navrhnuté v patentovanom C2G vzore, čím vám Cradle bude dokonale ladiť  s inými produktmi z tejto jedinečnej série. 


Kolíska je opatrená textilnými madlami na uľahčenie prenášania v zloženom stave. 

Technické parametre:

Rozmery: 100x65x35cm
Transportné rozmery: 100x45x10cm