Delphin CAPRI NXT 360cm/3,5lbs/2 diely 1+1

NOVINKA AKCIA -15%
79 bodov do vernostného systému

Cena
79,01 €

Pôvodná cena
92,95 €

Ušetríte
15% (13,94 €)

Výrobca
Delphin

Kód produktu
101003992

Skladom < 5
ks

Dobre známy a u veľkého množstva rybárov obľúbený prút CAPRI, tentokrát prinášame s niekoľkými vylepšeniami a dizajnovými úpravami pod názvom CAPRI NXT. Viac

Dobre známy a u veľkého množstva rybárov obľúbený prút CAPRI, tentokrát prinášame s niekoľkými vylepšeniami a dizajnovými úpravami pod názvom CAPRI NXT.

Základ prúta tvorí osvedčený blank s kónusom, ktorý ho predurčuje k zdolávaniu rôznych prekážok, či už pôjde o  silové súboje s kaprami, alebo nahadzovanie. Vďaka technickým parametrom blanku sa do prúta nemusíte báť poriadne oprieť a vyťažiť tak z neho maximum pri každej situácií.

Blank je vybavený pevnými dvojstopkovými očkami so SIC výplňami, ktoré sú odolné voči poškodeniu a zároveň výborne vedú vlasec či šnúru. Použité sedlo umožňuje osadenie aj tých najväčších surfových navijakov a spoľahlivo ich udrží na svojom mieste. Rukoväť je kompletne potiahnutá shrink materiálom so štruktúrou, ktorá efektne dopĺňa vizuál prúta. Za účelom pohodlnejšieho uchopenia počas nahadzovania je koniec rukoväte opatrený kónicky rozšírenou EVA penou v štýlovej, čiernou-sivej kamufláži. Decentný dizajn dopĺňa aj modré vinutie, či 3K vzor nad rukoväťou.

CAPRI NXT sme oproti predchádzajúcej verzii rozšíri o vrhaciu záťaž 4lbs, ktorá umožní vašu montáž nahodiť o niekoľko metrov ďalej. Okrem toho tu pribudla aj dvojdielna 360cm verzia, ktorej výhodou je plynulejšia akcia blanku v porovnaní s viacdielnymi modelmi.

CAPRI NXT je modelom, v ktorom sa nám podarilo skĺbiť spoľahlivosť, funkčnosť a moderný dizajn pri zachovaní až prekvapivo príjemnej obstarávacej ceny.

Technické parametre:

Model: 12ft/360cm/3,5lbs/2diely
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 17,5mm
Počet očiek: 6
Transportná dĺžka: 186cm
Hmotnosť: 375g
Rukoväť: pogumovaná s EVA koncovkou 
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 62cm
Veľkosť navádzacieho očka: 40 mm