Získajte zľavu 2% na nákup s registráciou.      

Rodpod BRONX Stalx QUEEN + Sada signalizátorov MINOR 2+1

87 bodov do vernostného systému

Cena
87,90 €

Štandardná cena
103,90 €

Ušetríte
15% (16 €)

Výrobca
Delphin

Skladom - doručíme do 3 pracovných dní
ks
(1 ks na sklade)

Splátková kalkulačka - vypočítajte si splátky

BRONX 2G Stalx QUEEN a sada signalizátorov Delphin MINOR s ovládačom. Viac

Na základe úspechu nášho dobre známeho rodpodu BRONX 2G sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o BRONX 2G Stalx QUEEN, ktorý si zachováva všetky charakteristické dizajnové prvky a vlastnosti a pritom ponúka kompaktnejšie rozmery prispôsobené čoraz populárnejšiemu minimalistickému stalkovému štýlu, ktorý umožňuje lov na ťažko dostupných miestach.

Pri navrhovaní sme neskončili len pri redukcií rozmerov, ale rozšírili sme aj farebné prevedenie tohto modelu, ktorým rozširujeme sériu pre nežné pohlavie QUEEN. Rodpod Delphin BRONX 2G STALX QUEEN vo vyhotovení v ružovej farbe poskytuje kvalitu spracovania a použitých materiálov výrazne prevyšujúcu bežne dostupné rodpody z danej cenovej kategórie. Rodpod sa vyznačuje najmä nízkou hmotnosťou, vysokou stabilitou a kompaktnosťou. Rodpod má výrazne zosilnené upínanie hrázd vrátane zosilnenia celého klipového mechanizmu. Takéto vylepšenia výrazne zvyšujú životnosť systému a zjednodušujú jeho nastavovanie. Pozornému oku určite neujde, že celý mechanizmus sa nesie v dizajne plutvy nášho loga.  Vďaka unikátnemu systému skladania sa jednoducho zmestí do malého textilného puzdra a tým zaberá len minimum miesta vo vašej rybárskej výbave. Samotné puzdro je súčasťou základného balenia.

Nosné často rodpodu sú vyrobené z hliníkových profilov, ktoré sú spojené pomocou spojok z odolného ABS plastu. Materiály rodpodu boli zvolené s dôrazom na nízku hmotnosť a životnosť a zároveň na prijateľnú cenu. V prípade poškodenia alebo straty nohy rodpodu je tieto možné nahradiť univerzálnymi rázsoškami SimpleSTICK.

Technické parametre:
Počet prútov: 2
Nastavenie výšky stojanu: 20-48cm
Nastavenie dĺžky stojanu: 60-85cm
Šírka hrázd: 25cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportné rozmery: 62x16x8cm
Hmotnosť: 1280g

VIDEO:

Sada signalizátorov Delphin MINOR - Neuveriteľne kompaktná a originálna sada signalizátorov s príposluchom, ktorá  sa okrem svojich minimalistických rozmerov vyznačuje skvelou výdržou batérie, spoľahlivosťou a veľmi priaznivou obstarávacou cenou. Napriek svojej cene sa však funkčnosťou môže bez problémov rovnať s podstatne drahšími sadami. Veľkou výhodou je aj jednoduchosť ovládania signalizátorov a príposluchu.

Signál medzi signalizátormi a príposluchom sa vo vhodných podmienkach dokáže preniesť na vzdialenosť až 110 metrov. Celá sada je dodávaná v tvrdom plastovom kufríku, ktorý sa stará o bezpečnosť pri transporte. Samozrejmosťou pri sade je jej vodeodolnosť a plast odolný voči mechanickému poškodeniu.

Samotný signalizátor je napájaný 1 x12V batériou typu 23A, ktorá napriek svojím malým rozmerom disponuje dlhou výdržou. Zapína, resp. vypína sa podržaním tlačidla po dobu dve sekundy. Po zapnutí 3 krát blikne farebná LED dióda, pri vypnutí blikne raz. Po zapnutí je možné krátkym stláčaním tlačidla zvoliť jednu z 5. úrovní hlasitosti, vrátane tichého módu. LED dióda sa po každom zábere rozsvieti po dobu 10 sekúnd.

Príposluch spoľahlivo prijíma signál a signalizuje záber zvukovo, svetelne a v prípade zvoleného režimu aj vibračne. Pomocou tlačidla "V" je možné si vybrať jednu zo 7. úrovni hlasitosti vrátane tichého módu. Vibračný režim sa spúšťa podržaním tlačidla "V" po dobu približne 2 sekúnd.
Príposluch disponuje štyrmi farebnými LED diódami, ktoré po zábere blikajú 10 sekúnd. Napájaný je pomocou 3xAAA 1,5V batérií. Prijímač si rovnako ako signalizátory uchováva všetky zvolené nastavenia v pamäti. V balení je dodávaný aj s praktickým popruhom, slúžiacim na zavesenie.

Obsah balenia:

Signalizátory záberu (podľa sady)
1x Príposluch
1x Transportný kufrík
1x Popruh na príposluch

Prijímač/funkcie

- 7 rôznych úrovní hlasitosti vrátane tichého módu
- vibračný mód
- Napájanie 3xAAA 1.5V batériami
- Po zábere 10 sekúnd bliká LED dióda
- Dosah až 110m v závislosti od podmienok a stavu batérií
- Pamäťová funkcia - zvolené nastavenia uschováva v pamäti aj po vypnutí

Signalizátor/funkcie

- 5 rôznych úrovní hlasitosti vrátane tichého módu
- Napájanie 1x 23A 12V batériou
- Po zábere 10 sekúnd svieti LED dióda
- Pamäťová funkcia - zvolené nastavenia uchováva v pamäti aj po vypnutí
- Vodeodolný

VIDEO: