BENZAR TURBO METHOD KRMÍTKOVA ZMES

Novinka
3 body do vernostného systému

Výrobca: Benzár Mix Doprava a platba

3,10 €
Varianta neexistuje
ks

Kŕmne zmesi Benzár Seria Turbo Method Mix sú úplne novým radom zmesí s vlastnosťami, s ktorými sme sa u nás doposiaľ nestretli. Ako už ich meno prezrádza, tieto vysokokvalitné zmesi boli vyrobené predovšetkým pre milovníkov method techniky lovu. Viac

Varianty produktu6

Príchuť Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
BENZAR TURBO METHOD KRMÍTKOVA ZMES Banan - pečeň Vypredané
Sledovať dostupnosť
Viac 3,10 €
BENZAR TURBO METHOD KRMÍTKOVA ZMES Mango - Chili < 5 ks Skladom Viac 3,10 €
BENZAR TURBO METHOD KRMÍTKOVA ZMES Pikantná klobása < 5 ks Skladom Viac 3,10 €
BENZAR TURBO METHOD KRMÍTKOVA ZMES Squid - Octopus Vypredané
Sledovať dostupnosť
Viac 3,10 €
BENZAR TURBO METHOD KRMÍTKOVA ZMES Tropická - kyselina maslová Vypredané
Sledovať dostupnosť
Viac 3,10 €
BENZAR TURBO METHOD KRMÍTKOVA ZMES Čerešňa < 5 ks Skladom Viac 3,10 €

Kŕmne zmesi Benzár Seria Turbo Method Mix sú úplne novým radom zmesí s vlastnosťami, s ktorými sme sa u nás doposiaľ nestretli. Ako už ich meno prezrádza, tieto vysokokvalitné zmesi boli vyrobené predovšetkým pre milovníkov method techniky lovu.

Zmesi obsahujú veľké množstvo rybej múčky, tuniakovej, lososovej a krilovej. Spektrum živočíšnych bielkovín obohacujú rôzne mleté rybie pelety, ktoré zaručujú adekvátnu štruktúru zmesi, kým prísady rastlinného pôvodu zodpovedajú za vlastnosti súvisiace s ich rozpúšťaním, čo je výnimočne dôležité pre method zmesi.

Možno s ňou dosiahnuť výborné výsledky počas celého roka. TIPP: keďže je reč o zmesiach s vysokým obsahom rybej múčky a bielkovín, je dôležité, aby sme zvýšili pozornosť pri navlhčení, keďže len s adekvátnym obsahom vlhkosti vieme dosiahnuť želané procesy súvisiace s jej rozpúšťaním.

Vo viacerých krokoch, po decilitroch pridávajme do nej vodu (alebo do nej zamiešanú arómu) a po každom jednom navlhčení nechajme pár minút oddýchnuť. Ak dosiahneme adekvátnu konzistenciu, v každom prípade ju presitujme a už-aj môže začať rybolov!

Balenie 800g