Získajte zľavu 2% na nákup s registráciou.      

BENZAR MIX TURBO POP UP COCKTAIL

3 body do vernostného systému

Cena
3 €

Pôvodná cena
4,30 €

Ušetríte
30% (1,30 €)

Výrobca
Benzár Mix

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Popup, dumbell, pellet, vznášajúce boilies, prípadne vankúš? Náš najnovší produkt v sortimente Benzár bude pre teba ideálny, ak sa už v tomto mori nástrah určených k zvládnutiu najrôznejších situácií nevyznáš ani ty, alebo si chceš vybrať háčikovú nástrahu k nečakanej rybačke. Viac

Popup, dumbell, pellet, vznášajúce boilies, prípadne vankúš? Náš najnovší produkt v sortimente Benzár bude pre teba ideálny, ak sa už v tomto mori nástrah určených k zvládnutiu najrôznejších situácií nevyznáš ani ty, alebo si chceš vybrať háčikovú nástrahu k nečakanej rybačke.

Variant obsahujúci vznášajúce vlastnosti dostal pomenovanie Cocktail. Je to multifunkčná alternatíva na všetky vodné plochy, s ktorou môžeme rybárčiť aj s viacerými technikami.

Téglik, ako už názov napovedá, obsahuje nástrahy rôznych rozmerov (4-16 mm) a tvarov, od jednoduchých guľôčok po rôzne peletové zrná, samozrejme v rôznofarebných prevedeniach.

Počínajúc od zmiešaných variantov sa v tégliku nachádza aj pop-up so základnými, pastelovými i pestrými farbami, umožňujúci najširšie spektrum použitia.

Okrem method techniky je to dokonalá voľba k lovu zo dna pre rybárov, ktorí sú ochotní pre vytúžené zábery experimentovať do krajnosti.

Alternatívne produkty