Získajte zľavu 2% na nákup s registráciou.      

3 body do vernostného systému

Cena
3,90 €

Štandardná cena
5,33 €

Ušetríte
27% (1,43 €)

Výrobca
Benzár Mix

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Sortiment method feeder rybolovu sa za posledné roky úžasne rozšíril, niet sa čomu čudovať, keďže táto technika je u nás najpopulárnejšia. Viac

Sortiment method feeder rybolovu sa za posledné roky úžasne rozšíril, niet sa čomu čudovať, keďže táto technika je u nás najpopulárnejšia. V súlade s tým sa medzi výrobkami rôznych výrobcov objavuje čoraz viac profesionálnych nástrah, s ktorými je možné uloviť stále viac rýb!

Sortiment značky Benzár sa v posledných rokoch výrazne rozšíril aj v oblasti nástrah, najnovším vývojom sú série Lake Pop-up a Wafter. Tieto produkty sú v mnohých smeroch špeciálne, pozrime sa prečo!

Nástrahy série Lake sú dostupné v dvoch odlišných formách a to ako pop-up a wafter. Ponuka príchutí je rovnaká pre obe formy, vyrábajú sa v rovnakých 6 príchutiach. Príchute mimochodom zahŕňajú jemné, sladké arómy ako čerešňa, páchnuce ako chobotnica a zmiešané ako napríklad mango-chili. Ide o inovatívne, moderné nástrahy s arómami, ktoré zapôsobia na ryby silou novinky!

Pop-up nástrahy zdvíhajú háčiky vhodnej veľkosti a hmotnosti, takže sú ideálne na ich nadnášanie v celej dĺžke nadväzca alebo sa dajú použiť na nadnášanie iných potápajúcich sa nástrah. 6 mm nástrahy bez problémov zdvihnú veľkosť háčika 12-14 a 8mm nástrahy veľkosť 10-12, prípadne 8.

Wafters majú naopak miernejšiu vztlakovú silu, takže zodpovedajúce háčiky NEDVÍHAJÚ, len ich odľahčia, z dna zdvihnú hrot a háčik maximálne naklonia. Pop-up aj wafter nástrahy majú vynikajúcu, pružnú textúru, sú vyrobené s výraznými arómami a v krásnych, jasných farbách, takže ide o ideálne method nástrahy v každom ohľade.

Popri tom všetkom treba vyzdvihnúť ešte jednu vec, ktorou nie je nič iné ako cena. Nástrahy série Lake sú veľmi, veľmi cenovo dostupné produkty, ktoré môže vyskúšať prakticky každý. Rybám sa to bude páčiť, sľubujeme!

Parametre
Rozmer 6 mm, 6-8 mm, 8 mm
Rozmer 6 mm, 6-8 mm, 8 mm