Získajte zľavu 2% na nákup s registráciou.      

5 bodov do vernostného systému

Cena
5,30 €

Štandardná cena
6,50 €

Ušetríte
18% (1,20 €)

Výrobca
Benzár Mix

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Produkt roku 2023, nástraha Concourse Twister, možno netreba ani hovoriť, že sa stala obľúbenou medzi tisíckami našich rybárskych priateľov. Viac

Produkt roku 2023, nástraha Concourse Twister, možno netreba ani hovoriť, že sa stala obľúbenou medzi tisíckami našich rybárskych priateľov. Preto pre nás nebola otázka, že v roku 2024 rozšírime rodinu Twisterov a vytvoríme nástrahy Concourse Twister Mini.

Concourse Twister Mini, podobne ako ich väčší bratia, vďaka svojej symetrickej, kruhovitej forme ponúkajú svet, ktorý je úplne neznámy rybám a ktorý skrýva množstvo variácií. Kúzlo novinky spočíva v tom, že vieme dobre, že to bude so zvýšením počtu záberov! Nástrahy sú vo výrobnom stave dlhé 5,5 mm a vyrábajú sa vo dvojfarebnom prevedení vo veľmi silných, chytných, obľúbených arómach, ako sú čokoládovo-pomarančová, jahodová, mango, rybí zmes, syrové kyseliny, jahoda-kalmár, cesnak-mandle a kril.

Tieto malé nástrahy, okrem svojej malej veľkosti a neuveriteľne intenzívnej vône, sa veľmi rýchlo rozpúšťajú, takže sú naozaj jednými z najatraktívnejších nástrah na trhu! Boli vyvinuté špeciálne pre ťažké podmienky, takže ich stojí za to použiť pri jemnom, zimnom rybolove alebo v najnapínavejších súťažných situáciách. Určite nebudú sklamaním!

Keďže sú tieto nástrahy vo forme waftera, môžete s nimi chytiť všetky ryby! Okrem amurkov, aj kapry a plotice neodmietnu Mini Twisterov, takže ak túžite po živom rybolove, nie je otázka, čo má byť na háčiku! Mimochodom, háčik. Veľkosť nástrah vyžaduje použitie tenkej, štíhlej tŕstiky, a tiež je dobré dbať na to, aby sme ich nepodávali pod veľkým háčikom bezdôvodne.

Parametre
Rozmer 5,5 mm
Rozmer 5,5 mm