Doprava a platba

Názov doručenia                Váha zásielky Výška dobierky             Cena           
Packeta   do 5kg   700 Eur     3.90 Eur     
Packeta do 10kg   700 Eur 4,90 Eur
Packeta do 15kg  700 Eur 5,90 Eur
Kurier do 5kg                  - 2,90 Eur
Kurier do15kg

3,90 Eur

Kurier do 30kg   4,90 Eur
Osobný odber a nákup nad 150 Eur  - - ZDARMA
Dobierka - - 1 Eur

 

Oznamenie:
Prosíme Vážených zákazníkov aby v prípade objednávaní prútov prípadne tovaru väčším rozmerom nezadávali ako spôsob dopravy PACKETU, nakoľko sú viazaný rozmermy do 120 cm.  Za pochopenie ďakujeme.
Upozornenie: Ceny dopravy sa môžu meniť podľa platného cenníka dopravcu! Ceny sú platné pri doručovaní balíkov v rámci SR.  

Kurier ( od 2,90 € ) - Doručenie 24 hodín v pracovné dni (platí pre tovar označený štítkom SKLADOM). Kuriér Vás pred doručením telefonicky kontaktuje a dohodne sa na presnom čase odovzdania balíčka. Pokiaľ vás nezastihne, zanechá vám odkaz a balíček sa pokúsi doručiť opäť neskôr. Preto je potrebné pri vytváraní objednávky zadať správne telefónne číslo, na ktorom vás bude kuriér kontaktovať.

Po objednaní balíček očakávajte približne o 1-2 pracovné dni Ak vám zásielka nepríde do 3 pracovných dní od doručenia potvrdzujúceho emailu, kontaktujte nás prosím emailom na info@afishing.sk alebo telefonicky na +421905965933

Osobný odber Packeta ( od 3,90 € ) - Zásielku si vyzdvihnete v predajni jedného z našich viac ako 300 partnerov po celom Slovensku.

Objednaní zásielku očakávajte na zvolenej prevádzke približne o 3-5 pracovných dní. Po odoslaní zásielky dostanete potvrdenie o odoslaní emailom.

O prijatí zásielky na zvolenú pobočku budete informovaný SMS správou s kódom pod ktorým si svoju zásielku vyzdvihnete. V prípade že SMS neobdržíte do 5 pracovných dní od odoslania nás prosím kontaktujte na zákazníckej linke +421905965933

Kartou online (platobná brána Comgate)

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Jednoducho, rýchlo a bezpečne. Po zvolení platby kartou online vás z našej stránky presmeruje na zabezpečenú webovú stránku banky. Zadáte svoje údaje a banka za niekoľko sekúnd zrealizuje platbu. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Poskytovateľ platobnej brány:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Viac na: www.comgate.cz/platebni-brana

Rýchlym prevodom z vašej banky

Rýchly prevod cez internetové bankovníctvo za niekoľko sekúnd na náš bankový účet. Potrebné údaje budú zaslané zákazníkovi po zvolení platby "platba prevodom na náš bankový účet" na jeho emailovú adresu, ktorú uviedol pri objednávke.

Reklamácie - Výmena tovaru

Tovar zabaľte do pôvodného obalu, nepoškodený, nepoužívaný, čistý a pošlite ho poštou na našu adresu: Záhradnícká ul. 69, 92901 Dunajská Streda spolu s príslušným formulárom na výmenu tovaru. K balíku priložte kópiu faktúry so žiadosťou o výmenu tovaru, kde nezabudnite uviesť vaše meno, adresu a telefónne číslo.

Ostatné reklamácie

Nahláste prosím najskôr na email info@afishing.sk alebo telefonicky na +421905965933 a dohodnite sa so zákazníckou podporou na ďalšom postupe, aby bola Vaša reklamácia vybavená čo najskôr.

 V prípade, že ste sa rozhodli tovar prevziať osobne nájdete nás TU: